Atalanta dhe tifozët e saj më në fund mund t’i gëzohen kthimit të Josip Ilicicit. Futbollisti slloven ashtu siç u njoftua nga trajneri i bergamaskëve, Gian Piero Gasperini, është kthyer në skuadër dhe do të jetë i grumbulluar për transfertën me Napolin, madje mund të zbresë në fushë.

Ilicic, përgjithësisht jo shumë aktiv në rrjetet sociale, postoi një imazh ku shfaqej i buzëqeshur, shoqëruar me një mesazh për tifozët e Bergamos: “Faleminderit të gjithëve……
Source: New feed