Janë një ndër çiftet më të përfolur.

Bëhet fjalë për reperin Gjiko dhe moderatoren Elita Rudi, shkruan arbresh.info.
‘Isha tek gjinekologu per kontroll dhe i pash teksa dulen nga aty’, u shpreh një burim për portalin arbresh.info duke shtuar se Elita ishte e pa grimuar dhe e mërzitur. Kjo gjë shton dyshimet mos ajo është shtatzënë ose ka abortuar?

Ende nuk ka detaje konkrete mbi këtë çështje.

Source: New feed