Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca ValaMar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit.

Disponon nje siperfaqe totale prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin 3 pozicion fantastik.

Organizimi: Sallon ndenjeje + gatim, 1 dhome gj…
Source: New feed