Shitet Golf 6, viti 2011, kambio automatike+ndërrim marshi në timon, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh me touch dhe kamer parkimi, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra…
Source: New feed

Leave a Reply