Persh te gjitheve, jam mashkull nga Tr , i martuar shum serioz dhe sekret, i gatshem per kenaqesii maksimale. Kerkoj femer ose cift qe duan vetem qejf asgje me teper, ju lutem mos hezitoni te shkruani per me shume. Pres ndonje femer ose cift , nukk do zhg…
Source: New feed

Leave a Reply