Pershendetje. Jam nje djale 27 vjec,i rregullt,i shkolluar me arsim te larte,dhe ne maredhenie pune mjaft te mire. Kerkoi nje femer te sinqerte,mosha nuk ka rendesi,te mbeshtesim njeri tjetrin larg streseve te dites,dhe normalisht per kenaqesi te dy anshm…
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *