Ka tentuar t’i japë fund jetës duke u vetëhelmuar, transportohet në gjendje të rëndë në spitalin e Sarandës i moshuari.

74-vjeçari me inicialet V. T., banor i fshatit Metoq, bashkia Sarandë, është transportuar nga familjarët e tij në urgjencën ‘Stefan Mekshi’ në Sarandë.

Sipas bluzave të bardha 74-vjeçari dyshohet të ketë konsumuar fostoksinë dhe për rrjedhojë situata e tij, edhe pse ndihma mjekësore është e pandërprere, është kritike për……
Source: New feed