LajmiFundit – 18:40 27/02
Nuk janë të pakta rastet kur aktorët përballen me momente të vështira dhe të sikletshme. Me një të tillë është përballur aktorja Alesia Xhemalaj, protagoniste në shfaqjen teatrale “Boeing Boeing”.

Durres Lajm: Aktorja tregon situatën e sikletshme: Më ra të fikët para disa njerëzve të rëndësishëm

Gazeta Express: Aktores shqiptare i bie të fikët, ky personazh i rëndësishëm i shpëton jetën!

Source: New feed