Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë në orët e mbrëmjes.

Një i ri mësohet se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në kryeqytet.

I riu mësohet se është i moshës rreth 30-vjeç.

Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit.

 

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *