Një tjetër aktor i njohur turk është infektuar me koronavirus dhe bëhet fjalë për Mert Ramazan Demir.

Mediat turke shkruajnë se aktori ka shfaqur simptomat e Covid-19 dhe pasi i është nënshtruar testit ka dalë pozitiv.

Mësohet se aktori është sëmurë dhe xhirimet e serialit ku ai luan janë ndërprerë.

Aktori 22-vjeçar luan në serialin “Ogretmen” i cili ka patur shumë sukses në Turqi.

Kujtojmë që pak ditë më parë edhe aktori i “Çukur” Kubilay Aka dhe aktorja……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *