Marcelo Brozovic pritet të largohet nga Interi .

Trajneri Antonio Conte është i gatshëm të heq dorë nga kroati, pasi po mendon transferimin e Arturo Vidal.

Interi është në pritje të ofertave dhe tani lojtarit është në listën e transferimeve. Sipas medieve italiane, “Neroazzurët” tashmë i kanë caktuar edhe çmimin e largimit mesfushorit kroat.

Interi është duke kërkuar 40 milionë euro për Brozovicin. Bayern Munich dhe Paris Saint Germain janë dy skuadrat që kanë shprehur interesim për……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *