Gerta Shino u bë e njohur nga ‘Big Brothet’ edhe pse fama më e madhe i erdhi pasi doli nga kjo shtëpi, shkruan lajmi.net.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe me të njëjtin ritëm po vazhdon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gerta 🦋 (@gertashino)

Së fundmi Gerta e ka ngacmuar keq imagjinatën e ndjekësve. Ajo i ka realizuar disa foto të cilat më pas i postoi në Instagram dhe në këto imazhe duket tejet provokuese.

Siç vihet re ajo nuk ka veshur fare reçipeta.

Gerta si zakonisht edhe këtë herë ka pranuar shumë komente nga fansat e saj./Lajmi.net/

Source: New feed