Ish- drejtuesi i Policisë së Shtetit, Ilir Gjoçi dhe gazetarja Klodiana Lala të ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në Neës24 kanë komentuar atentatin e djeshëm me tritol në automjetin e Preng Gjinit tek Ura e Selitës në Tiranë.

Gjoçi shprehet i bindur se përderisa eksplozivi kishte prej 1 jave në automjet, autori e kishte në shënjestër dhe në momentin e shpërthimit ka shijuar aktin dhe nuk e ka bërë me telefon.

Më tej ai thotë dhe nga eksperienca e tij se……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *