Një ngjarje e rëndë u shënua mbrëmjen e sotme në Elbasanit, ku  nga një përleshje me thíka plagosën 5 persona.

Sipas dëshmitarëve shkak për ngjarjen mësohet të jetë bërë përplasja për një lojë me letra midis pronarit të lokalit, djemve të tij dhe disa personave të ardhur nga jashtë.

Deri më tani në polici janë shoqëruar disa persona për të dhënë dëshminë e tyre mbi ngjarjen, ndërkohë që nuk dihet gjendja e të plagosurve.

Njoftimi……
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *