SOT – 17:50 27/02
Stomatologia 38-vjeçare Olesia Duka, iu ka shkaktuar “viktimave” të saj rreth 2 milion euro dëm. Nga hetimet prokuroria deri tani ka sekuestruar katër apartamente në Tiranë e Durrës, si dhe një …

LajmiFundit: Shkon në 2 milionë euro shuma e zhvatur nga dentisja, sekuestro klinikës e katër shtëpive

BalkanWeb: Akuzohet se mashtroi biznesmenët, dentistes i sekuestrohen disa prona në Tiranë e Durrës

SOT: Gjashtë kallëzime të tjera ndaj dentistes mashtruese, 2 javë më parë i mori 30 mijë euro biznesmenit nga Tirana

21 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed