Ledian Memushaj, një nga veteranët e Kombëtares, ka meritë të veçantë për sakrificën dhe impenjimin në një ndeshje tepër delikate, që në fund i dha Shqipërisë vendin e parë në grup. Në lidhjen me emisionin “Kuqezi”, vlonjati u shpreh.

“Jam i kënaqur që kemi arritur objektivin. Kemi bërë një lojë të mirë, edhe pse në fund rrezikuam për shkak të gabimeve tona. Rëndësi ka të fitonim, të dilnim të parët. Nuk ka rëndësi kush luan dhe……
Source: New feed