<![CDATA[

Jap me qira banesen 58m2 kati i -V- / Prishtine

2020-03-25 13:27:35
2020-03-25 21:36:32

Oferta Suksesi

Jap me qira banesen 58m2 kati i -V- rruga Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine. Banesa posedon nje dhomegjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, banesa eshte e mobilura komplet, çmimi 220€.

Kontakti:

  • Email :
  • Phone : 049883165

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*