<![CDATA[

Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- / Prishtine

2020-05-31 20:58:35
2020-06-01 14:55:36

Oferta Suksesi

Jap me qira banesen 60m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, banjo, korridor,
banesa eshte e mobiluar dhe i plotson kushtet per banim, Çmimi sipas marrveshjes.

Kontakti:

  • Email : fatimuzik@hotmail.com
  • Phone : 044139949

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *