<![CDATA[

Jap me qira banesen 65m2 kati i -I-/ Prishtine

2020-03-23 22:05:12
2020-03-23 22:14:13

Oferta Suksesi

Jap me qira banesen 65m2 kati i -I- te Rruga B ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet, çmimi 200€.

Kontakti:

  • Email :
  • Phone : 044199309

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*