<![CDATA[

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- / Fushe Kosove

2020-06-01 15:14:19
2020-06-01 18:40:06

Oferta Suksesi

Jap me qira banesen 80m2 kati i -II- lagjja Apollonia ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i plotson kushtet per banim, çmimi 200€.

Kontakti:

  • Email :
  • Phone : 044333803

Dallimi mes nesh dhe web faqeve tjera është seriozitieti në punë. Cdo shpallje që vjen tek ne korigjohet dhe vërtetohet para se të publikohet online. Jetë gjatësia e kësaj web faqeje tregon më së miri per seriozitetin tonë dhe përkushtimin që e kemi ndaj lexuesit tonë. “Oferta ka shumë por e suksesshme është Oferta Suksesi” – 044 50 68 50.

]]>
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *