Jap me qira banesen/painthouse 146m2 kati i -VIII- rruga Enver Maloku afer shkolles Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, shpajz/depo, korrdior, dy banjo, ballkon ne te dy anet e baneses, banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhinen dhe elementet e banjos i posedon, banesa eshte e pershtatshme per banim ose zyre, banesa posedon edhe parking per vetur/automjet, çmimi 300€
Source: New feed

Leave a Reply