Jemi mësuar të shohim këngëtaren nga Puerto Rico, duke publikuar imazhe ku vë në fokus asetet e saj trupore, por kësaj radhe ajo na ka befasuar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja 51-vjeçare, ka ndarë një imazh ku shihet pa asnjë pik grim, dhe përkundër moshës që ka lëkura e saj është për tu admiruar.

“Mirëmëngjesi të gjithë, fytyra e mëngjesit”, ka shkruar Lopez në foton e ndarë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Good morning everyone!!! #MorningFace

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Aug 1, 2020 at 8:19am PDT

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *