Pak ditë më parë mbrojtësi, Marash Kumbulla konfirmoi se kishte rezultatuar pozitiv me koronavirus dhe në këtë mënyrë nuk ishte i gatshëm të grumbullohej me Kombëtaren shqiptare.

Mbrojtësi kuqezi është izoluar në shtëpinë e tij dhe po qëndron i karantinuar, deri në momentin që virusi t’i largohet nga trupi.

Megjithatë mbrojtësi nuk është i vetmi i infektuar pasi ai ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv edhe partnerja e tij, Greta.

Reagimi i Kumbullës:

Përshëndetje! Jam mirë dhe……
Source: New feed