Policia e ka zbardhur tashmë dinamikën e vrasjes së biznesmenit Niko Goro mëngjesin e sotëm në Himarë.

Blutë arrestuan pak orë pas krimit 53-vjeçarin Kliti Leka, i cili dyshohet se autori i ekzekutimit të Goros.

Bashkë me autorin e dyshuar, policia sekuestroi edhe një pistoletë dhe një automatik tip kallashnikov që dyshohet se janë përdorur në krim. Po ashtu, në zonën e Livadhit u kap edhe makina tip “Volkswagen”, e cila dyshohet se u përdor në krim.

Sipas Lekës, ai dhe familja i kishin……
Source: New feed

Leave a Reply