Leshohet me qira nga pronari kati i shtepise 80 m2 ne lagjen Velania ne rrugen Hamdi Gashi.
Kati posedon 3 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinen, banjon dhe ka oborin ne disponim.
Hyrja dhe ora elektrike eshte e veqant ,
nxemja 24/7 me pompe termike dhe eshte e llogaritur ne qmim,
uje 24h me rezervoar dhe hidrofor.
Shtepia eshte e izoluar me stiropor 8cm.
Rryma kategoria A, pa reduktime.
Qmimi 230 euro plus rryma .
Shpenzimet tjera jane perfshire ne qmim.

044689915

Source: New feed

Leave a Reply