Pershendetje. Jam nje djale 24 vjec nga Tirana. Me pelqen te qihem
Fort. I paster,sekret dhe shume serioz. Kerkoj babusha ose djem qe paguajne per kenaqesi totale. Te jene te paster si une,te keni vend dhe te paguani normalisht. Bej cdo gje qe ju deshiro…
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *