Pershendetje. Jam nje djale 28 vjec nga Tirana. Kerkoj nje aktiv te moshes mbi 50 vjec per marredhenie serioze, sekrete dhe per nje njohje kohegjate. Ju premtoj pasterti dhe vend sekret. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne email: pas9119tr @ outlook…
Source: New feed

Leave a Reply