Kerkoj 2 ose 3 bashkebanuese ne kuader te baneses 75m2 kati i -V- lagjja Dardani ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, salloni me kuzhine, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi sipas marrveshjes.
Source: New feed