Jam Besi 35 vjec. Jetoj ne Tirane. Kerkoj je femer sekrete nga Kosova 18-40 vjec.
Femrat e interesuara te shkruajne ne modul. Qofte dhe studente nga Kosova qe duan te vine per shkolle ne Tirane. Ju pres.
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *