Pershendetje, jam M 43v 180cm 83kg shum mire i pajisur (18/6) Kerkoj nje Qift ne Gjermani per takime dhe treshe shum te nxehta, nese jeni nga gjerm. mos hezitoni, lajmtohuni , jam shum diskret dhe i paster .
Source: New feed

Leave a Reply