Pershendetje. Jam biseksual 🙂 24 vjec nga Tirana. Kerkoj njerez korrekt qe kerkojne kenaqesi te vertete. Persona te paster,me vend,dhe normal sekret dhe serioze,per te kaluar caste reale plot epsh. Parapelqej goca,normalisht dhe meshkuj por super te past…
Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *