Kerkoj qifte dhe femra te sinqert si qe jam vet diskret i kulturuar i pastert ka shperblim per zonjat ju pres ne kontakt tel 049 201041 viber dhe waqqju uroj dit te lumtur e vikend te hareshem rrespekt per te gjith vizitoret e ksaj faqe
Source: New feed

Leave a Reply