Kerkoj nje vajze ose mami por edhe Çifte qe ja vlejne per te kaluar caste te paharruara Ne Tirane .Durrs dhe Vlore
Jam 35 vje i paster i pashem sy bojqelli dhe me eksperjnc. Per me shum flet fotoja ime e kam ekitekuar pasi na i vjedhin fotot jua verteto…
Source: New feed

Leave a Reply