Këngëtarja e dashur për publikun, Kida, është mjaft aktive në rrjete sociale, e cila së fundmi ka realizuar një fotosesion ku shihet mjaft atraktive,  si gjithmonë duke marrë vëmendjen e fansave, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar disa fotografi e veshur me plot stil, xhaketë të shkurtër ngjyrë gri dhe pantallona lëkure në të cilat shihet duke buzëqeshur për kamerën.

Pozat tëheqëse kanë bërë që pak minuta pas publikimit të imazheve Kida, të pranojë mijëra pëlqime e komente nga fansat dhe kolegët e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

“Ti kurrë nuk do ta kuptosh”, thotë ajo në mbishkrim të fotografive, ndonëse nuk dihet se kujt i është drejtuar, pa dyshim se duket bukur duke e bërë atë./Lajmi.net/

Source: New feed