Në prag të derbit të Liverpoolit, trajneri i “të kuqëve”, Jurgen Klopp ka dalë në një konferencë për shtyp, ku ka folur me superlativa për skuadrën e Everton dhe trajnerin e tyre Carlo Ancelotti: Është mjaft e qartë se ata bënë biznes të shkëlqyer këtë verë, ndërsa nga ana tjetër, Ancelotti është një trajner i jashtëzakonshëm. Nëse ai ka kohën dhe burimet për të ndërtuar diçka, ai ka sukses. Këtë bëri edhe te Everton.

Ekipi i……
Source: New feed

Leave a Reply