Albeu.com – 21:20 27/02
Janë konfirmuar ndryshimet në listën e ndeshjeve të Serie A, përfshirë Juventus-Atalanta që do të zhvillohet më 14 mars dhe Juventus-Milan më 31 mars .

Albeu.com: Skuadra e Juventusit kundër Atalantas

Telegrafi: Higuain mungon ndaj Atalantas, Allegri ka 19 lojtarë të gatshëm

Alb Portali: Allegri: Rivaliteti ynë me Napolin, sfidë unike në evropë

13 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed