BalkanWeb – 16:40 27/02
TIRANE- Gjykata e Apelit ka lënë në burg ish-kreun e Autoritetit Rrugor Shqiptar Dashamir Xhika dhe dy ish-zyrtarët e tjerë të akuzuar për korrupsion me rrugët.

Java News: RRUGA TIRANE- ELBASAN/ Korrupsioni i zyrtarit të lartë të LSI, Apeli lë në burg Dashamir Xhikën

Albeu.com: Hetim pasuror për të akuzuarit e skandalit të rrugës Tiranë-Elbasan

LajmiFundit: Prokurorët takim me zyrtarë të policisë për pasurinë e Dashamir Xhikës

17 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed