‘Dardanët’ janë në kërkim të fitores së parë në vitin 2020, dhe për ta bërë këtë, duhet të mposhtin Moldavinë, në ndeshjen që luhet në ‘Fadil Vokrri’, me fillim nga ora 20:45.

Formacionet e ndeshjes:

Source: New feed