Klubi i Kukësit ka marrë të gjitha masat për pastrimin nga dëbora të fushës në stadiumin “Zeqir Ymeri”. Nesër në orën 14:00 do të luhet ndeshja e vlefshme për javën e 22-të të Kategorisë Superiore, midis Kukësit dhe Skënderbeut. Përvecse po pastrohet dëbora, po bëhet gjithçka që edhe dhomat e zhveshjes të kenë kushte optimale.
Sipas shërbimit meteorologjik pritet që gjatë natës të ketë reshje të dendura të dëborës, por punonjësit e stadiumit janë në krye të detyrës që ndeshja të zhvillohet normalisht. Duke marrë në konsideratë dhe rëndësinë e kësaj përballjeje, hyrja për tifozët do të jetë falas.

Source: New feed