Në Istog një person ka vdekur derisa ishte duke vallëzuar në një aheng familjar.

Ngjarja ka ndodhur të shtunën, derisa viktima është dërguar në QKMF’në e Istogut pa shenja jete.

Viktima i cili sipas burimeve të Bota Sot është Shemsedin Shatri, i cili derisa vallëzonte është shtrirë në dysheme pa shenja jetë.

I ndjeri nërroi jetë në moshën 38 vjeçare dhe u varros në Tomoc. Ishte baba i tre femijëve.

Source: New feed