Ina – 15:10 27/02
Neymar është lënduar në ndeshjen e fundit të Paris Saint-Germainit kundër Marseille, dhe u raportua se braziliani do t’i nënshtrohej një operacioni, shkruan infokusi.

Zhurnal: Neymar do të operohet, e rrezikon edhe pjesëmarrjen në Botëror

Lajmi.net: Trajneri i PSG-së e jep lajmin e fundit për Neymarin

Lajmi.net: Operohet Neymar, rrezikon edhe Botërorin 2018

79 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed