Sulmuesi i Inter, Lautaro Martinez, vazhdon të lidhet me një transferim të mundshëm te skuadra e Barcelonës.

Argjentinasi tash e disa kohë ka intereismin e katalanëve, por ndonjë ofertë zyrtare nuk është nisur drejt zyrave të ‘Zikaltërve’.

Sipas raportimeve të ‘Sport’, Lautaro është në pritje të ofertës së Barcelonës, transmeton lajmi.net.

Gjigantët e La Liga janë në situatë të vështire ekonomike dhe janë duke përgatitur ndonjë ofertë që përfshinë edhe ndonjë lojtar.

Thuhet se oferta e parë do të jetë me 70 milionë euro plus Junior Firpo. /Lajmi.net/

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *