Marrëdhëniet e Thomas Tuchel me drejtuesit e Paris Saint Germain janë përkeqësuar dhe kjo u konfirmua edhe nga deklaratat e Drejtorit Sportiv Leonardo, i cili “i tërhoqi veshin” publikisht teknikut gjerman, që nuk dihet nëse do të arrijë të mbyllë një tjetër sezon në “Parc Des Princes”.

Kohët e fundit është folur shpesh për një shkarkim të tij dhe emërim të Massimiliano Allegrit në pankinën e kryeqytetasve, por mediat franceze kanë zbuluar se Leonardo po përgatit një……
Source: New feed

Leave a Reply