ABC News – 19:19 13/03
Fshati Tregan në Elbasan do të jetë pjesë e programit kombëtar të rilindjes rurale, që njihet si projekti i “100 fshatrave”. Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministrat e kabinetit qeveritar dhe …

SOT: Qytetari ankohet për rrugën Tiranë-Elbasan, Rama: Gjiknuri ka marrë barrën…

SOT: Balla: 500 milionë euro të investuara në infrastrukturë në qarkun e Elbasanit

LajmiFundit: Rama në Elbasan ngre në këmbë ministrat: I flisni popullit

47 artikuj të ndërlidhur »

Source: New feed