Moderatori i njohur, Isli Islami feston sot ditëlindjen e tij. Në llogarinë e Islit kanë mbërritur një sërë urimesh, mes të cilave ka dalluar dhe ai i koleges së tij, Ori Nebijaj.

“Edhe 100 të na bëhesh o mbret. Këtë vit s’të bëmë për të qarë, ama ti e di që do qeshësh shumë”, ka shkruar Nebijaj krah videos krah Islit.

Ori dhe Isli shpesh herë kanë ndarë me ndjekësit momentet më ‘funny’ krah njëri-tjetrit, duke treguar se gëzojnë një miqësi……
Source: New feed