Astrologia e njohur shqiptare, Meri, ka publikuar sot horoskopin e kësaj fundjave për të 12 shenjat.

Meri tërheq vëmendjen e të lindurve në muajin që i përket shenjës Luani: Një propozim ne çështjet ekonomike apo ne investim do jete shume i bukur për te qene i vërtetë. Do jete një kurth ne te cilin po rate e vështirë se ia dilni dot.

E Shtune dhe e Diele, keto dite bujaria dhe dhenia me gjithe shpirt behet me kujdes dhe kontroll dhe aty ku ka me shume prioritet. Ne jeten normale mund te kemi ndikim ne alkool, ilace dhe kujdes nga sportet e……
Source: New feed

Leave a Reply