Ditën e sotme, Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi që të shtrëngojë masat anti-covid, duke ndaluar mbledhjet partiake dhe grumbullimet më shumë se 10 persona.

I ftuar në studion e “ABC”, Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi, tha se komiteti priti derisa të mbaronte takimet elektorale Partia Socialiste.

“Kjo tregon se nuk kanë as strategji për menaxhim, vetëm improvizojnë, pritën të mbarojnë takimet elektorale PS-ja, që nuk respektohej asnjë masë dhe jemi sot në gjendjen që kemi 600……
Source: New feed