Edhe njëherë studion muzikore e kanë ndarë bashkë.

Për festat e fundvitit, Shyhrete Behluli dhe Engjellusha Salihu kanë sjell edhe një tjetër këngë, shkruan Syri Kosova.

“Pa ju s’bohet neja” quhet kënga që është pjesë e xhirimeve të Vitit të Ri.

Ky projekt muzikor ka shumë ritëm dhe menjëherë pas lansimit ka filluar të merr pëlqyeshmërinë e publikut.

Source: New feed