Madonna është ka dhënë titullin potencial për filmin autobiografik në të cilin është duke punuar.

Ajo ka ndarë një selfie në llogarinë e saj në Instagram duke shkruar “A jeni gati për historinë e jetës sime? A jam unë?

Shkrimit i bashkangjiti disa hashtaga si #livetotell #diablocody and #screenplay si referencë për parnerin e saj të shkrimit Diablo Cody, i cili ka fituar Oscar.

Fotografitë e postuara paraqitnin këngëtaren duke pozuar në një divan të bardhë me syze që e bënin të dukej shumë elegante.

Si duket këngëtarja e ka marrë shumë seriozisht shkrimin e biografisë së saj, pasi ka një kohë që ajo dhe shkrimtarja e filmave Juno dhe Young Adult është duke postuar qe një kohë lidhur me procesin e punës./Insajderi.com

Burimi: Daily Mail

The post Madonna jep detaje lidhur me filmin biografi që është duke punuar me shkrimtarin Diablo Cody appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Source: New feed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *