Marina Vjollca ka treguar se këto ditë ka udhëtuar drejt Italisë së bashku me partnerin e saj, Getoar Selimin.

Me fotot e disa luleve zbuloi dhe mikëpritjen e ngrohtë të stilistes Elisabetta Franchi.

Së fundmi, bukuroshja ka zbuluar sedo të jetë ambasadore e brand-it të njohur.

“E nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, ka shkruar Vjollca krah fotove të pak minutave më parë në llogarinë e saj.

Kujtojmë se disa nga veshjet e……
Source: New feed

Leave a Reply